۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
بازدیدها: 778
بدون نظر

تسلا اخیرا از مدل SUV خودرهای خود که در کلاس H قرار دارد رونمایی کرده است. این قول SUV دارای ظرفیت ۸ سرنشین می باشد و بصورت تمام برقی است. این خودرو که “تریتون” نام دارد، قادر است با یکبار شارژ کامل مسافت ۷۰۰ مایل یا بیشتر از ۱۱۰۰ کیلومتر را بپیماید که در نوع خود بی نظیر است. همچنین تریتون می تواند یک کاروان ۷ تنی را نیز با خود بکشد. از مهمترین ویژگی های خودرو تریتون کلاس H پیمودن مسافت بالا نسبت به وزن آن، ظرفیت بالا و همچنین قدرت کشندگی آن است.

در قسمت پیشرانه این خودرو چهار موتور الکتریکی وجود دارند که هر یک بر روی یکی از چرخها سوار می شود و این خودرو رو به یک قول All wheel drive تبدیل می کند. قدرت مجموع این موتورها برابر با ۱۵۰۰ اسب بخار یا ۱٫۱ مگاوات است. میزان شتاب تریتون برابر ۲٫۶ ثانیه برای ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. تسلا می گوید که این خودرو SUV برای خانواده طراحی شده تا بتواند کاروانهای سنگین را بدون ایجاد خطر برای راننده به راحتی به یدک بکشد.

triton H

Triton Solar (با شرکت تابعه TritonEV) اعلام کرد که پیش پرداخت سفارشات  ۵۰۰۰ دلار سپرده می باشد، و ۱۳۵ هزار دلار دیگر در طی ۵ روز کاری باید به تسلا پرداخت شود. این خودروی زیبا هزینه ای بالغ بر ۱۴۰ هزار دلار دارد که در مقایسه با خودروهای بنزینی هم رده خود قیمت آن حدودا دو تا سه برابر است.

Triton H tesla